palyazatok.org

Pályázatok – Pályázatfigyelő – Pályázatírás

Kampánykoordinátor álláslehetőség az Amnesty International-nál

Az Amnesty International Magyarország (AIM) teljesállású kampánykoordinátor munkatársat keres. Jelentkezési határidő: 2019. január 20.

A szervezet tevékenysége hagyományosan tematikus emberi jogi kampányokra épül. A kampánykoordinátor fő feladata emberi jogokkal kapcsolatos kampányok előkészítése, kivitelezése és a kampányokon keresztül a magyar társadalom mozgósítása.

Az Amnesty International több mint 7 millió ember globális mozgalma. Olyanoké, akik az igazságtalanságokat személyes ügyüknek tekintik. Olyan világért kampányolunk, ahol az emberi jogok mindenki számára érvényesülnek. Olyan emberek a tagjaink és támogatóink, mint te. Függetlenek vagyunk politikai ideológiáktól, gazdasági érdekektől és vallásoktól. Egyetlen kormány sem úszhatja meg az alapos vizsgálatunkat. Számunkra nincs reménytelen ügy.

FŐ FELADATAID LESZNEK:

  • a magyar társadalom mozgósítása az Amnesty Magyarország kampánycéljaival összhangban
  • mozgósító kampányok tervezése, megvalósítása
  • kampányesemények, akciók, külső megjelenések szervezése
  • kapcsolattartás az AIM tagságával, aktivistáival, és mozgósítása hazai és nemzetközi vonatkozású emberi jogi akciókra
  • az emberi jogi oktatási program összehangolása a kampányokkal
  • kampánytevékenységek összehangolása a szervezet adománygyűjtő céljaival

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • érdekelnek az emberi jogok, elkötelezett vagy az emberi jogok védelme iránt és van tapasztalatod az emberi jogok védelme területén,
    releváns felsőfokú végzettséged (jogász, társadalomtudományi végzettség stb.) van és van tapasztalatod hasonló munkakörben akár a non-profit, akár a for-profit szférában,
  • képes vagy költségtervezésre és pénzügyi beszámolók készítésére,
  • képes vagy hosszú távú stratégiákban gondolkodni és munkádat ezek szerint tervezni, de a részletekre is odafigyelsz,
  • csapatban szeretsz dolgozni, de nem ijedsz meg akkor sem, ha egyedül kell felépítened valamit,
  • gyorsan tanulsz és képes vagy önálló munkavégzésre,
  • ötleteiddel tudsz másokat inspirálni, közös munkavégzés esetén képes vagy mindenkit bevonni,
  • kiváló szervezőkészséggel, improvizációs és problémamegoldó képességekkel rendelkezel,
  • nem okoz gondot a határidők betartása, az alapos adminisztráció, valamint több feladat egyidejű lebonyolítása
  • precíz vagy és mindig betartod a határidőket,
  • kapcsolatépítésben proaktív vagy, könnyen építesz kapcsolatokat, és kiválóan kommunikálsz magyarul és angolul, szóban és írásban egyaránt

MUNKAFELTÉTELEK

  • határozott idejű munkaszerződés, amely határozatlan idejű szerződéssé módosítható kölcsönös elégedettség esetén
  • teljes munkaidő, heti 40 órában, 3 hónap próbaidővel, rugalmas beosztással
  • munkába állás időpontja: a kiválasztást követően azonnal

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  1. angol és magyar nyelvű önéletrajz ÉS
  2. a kiíráshoz mellékelt jelentkezési lap, amely innen letölthető:

JELENTKEZÉSI LAP

Mindkét dokumentumot PDF formátumban várjuk a gere.zsofia@amnesty.hu címre „Kampánykoordinátor2019” tárgy megjelölésével. A hiánytalanul megküldött pályázatok beérkezését e-mailben visszaigazoljuk.

Jelentkezési határidő: 2019. január 20.

Kiválasztás menete:

  • Második fordulóba való továbbjutásról várható döntés: 2019. január 25.
  • Személyes interjú várható időpontja: 2019. február első felében
  • Döntés: 2019. februárban

Kapcsolattartó: Nagyné Gere Zsófia, irodavezető, Amnesty International Magyarország, gere.zsofia@amnesty.hu