palyazatok.org

Pályázatok – Pályázatfigyelő – Pályázatírás

Rajzolj és nyaralj! rajzpályázat

A Némó Úszósuli és a Szegedimami weboldal „Rajzolj és nyaralj!” címmel pályázatot hirdet Csongrád megyei 6-12 éves gyerekek részére az idei év táboros pólójának megtervezésére. A győztes pályaművet elkészítő gyerek a Némó Úszósuli egy hetes nyári napközis sporttáborában való részvételt kap ajándékba. A győztes pályamű felhasználásra kerül az idei év táboros pólóján, és feltüntetésre kerül a pályaművet elkészítő gyerek neve is. Továbbá a győztes az idei évi táboros pólóból 1 példányt kap ajándékba a Szegedi Vízilabda Egylet játékosai és Vajda Attila olimpiai bajnok kenus aláírásával ellátva.

A pályázat ideje

Nyeremények

• A győztes pályaművet elkészítő gyerek a Némó Úszósuli egy hetes nyári napközis sporttáborában való részvételt kap ajándékba. A győztes pályamű felhasználásra kerül az idei év táboros pólóján, és feltüntetésre kerül a pályaművet elkészítő gyerek neve is. Továbbá a győztes az idei évi táboros pólóból 1 példányt kap ajándékba a Szegedi Vízilabda Egylet játékosai és Vajda Attila olimpiai bajnok kenus aláírásával ellátva.
  • A közönségdíj győztese részére a Némó Úszósuli 5.000 forint értékű ajándékutalványt ajánlott fel, amely a Némó Úszósuli bármely szolgáltatásának igénybe vételére felhasználható. Továbbá az általa tervezett táboros pólóból 1 példányt kap ajándékba a Szegedi Vízilabda Egylet játékosai és Vajda Attila olimpiai bajnok kenus aláírásával ellátva.
  • A díjak készpénzre nem válthatók!

Pályamű

• Egy gyerek csak egy pályaművel nevezhet, ami valamely tetszőleges technikával készített vízzel és/vagy nyaralással és/vagy úszással kapcsolatos rajz lehet.
  • A pályamű kizárólag elektronikus formában küldhető be, ahol a maximális fájlméret: 2 Mb és az elfogadott fájltípusok: jpg, gif, png.

Hogyan lehet nevezni?

• A pályázaton kizárólag a Szegedimami weboldal regisztrált felhasználóinak 6-12 éves korú gyerekei  indulhatnak a gyerek nevének és életkorának megadásával.
  • A nevezésnél fontos figyelembe venni, hogy a fődíj napközis rendszerű sporttábort takar Szeged városában, tehát minden reggel az Újszegedi Sportuszodába kell szállítani a gyermeket és délután haza kell vinni.
  • Pályamű feltöltésének/beküldésének határideje: 2012. május 1-30.
  • Pályázni az alábbi linkre kattintva lehet, illetve elektronikus formában a pályamű elküldhető a  szeged@imami.hu e-mail címre is. Mindkét esetben kérjük a pályamű mellett feltüntetni a pályázó gyerek nevét és életkorát!

Zsűri

• A feltöltött/beérkezett pályaművek közül a győztes pályaművet egy 3 tagú zsűri választja ki, melyben a Némó Úszósuli képviselője, egy kreatív szakember és egy híres szegedi sportoló foglal helyet.
  • A zsűri döntése végleges, ellene fellebbezésnek helye nincs.

Közönségszavazás

• Szavazni valamennyi – a Szegedimami weboldalon 2012. május 30-ig feltöltött/beküldött – pályaműre lehet.
  • A szavazás helye és ideje: a Némó Úszósuli Facebookos oldala 2012. június 1-7. között.