palyazatok.org

Pályázatok – Pályázatfigyelő – Pályázatírás

Álláshirdetés: Oktatásszervező munkatárs

Oktatásszervező munkatársat keres a Közélet Iskolája!

A Közélet Iskoláját azért hoztuk létre 2014-ben, hogy megerősítsük az állampolgári részvétel kultúráját Magyarországon és támogassuk a kirekesztett társadalmi csoportok tagjait abban, hogy állampolgári jogaikat valódi tartalommal tölthessék meg. Az Iskola fő tevékenységei a politikai oktatás, a részvételi akciókutatás és a stratégiai tervezés. Eddigi munkánkról itt lehet többet olvasni: www.kozeletiskolaja.hu

Olyan embert keresünk, aki elkötelezett a társadalmi igazságosság, az egyenlőség és a szolidaritás értékei mellett, hisz a kritikai gondolkodás, a politikai részvétel és aktivizmus erejében. Egy kicsi, de hatékony és sokféle feladatot vállaló csapatba keresünk hosszú távra elkötelezett társat.

Az Iskola irodája Budapesten van, de a fővároson kívül is – elsősorban Miskolcon – tartunk képzéseket, programokat. A munkatársak részben otthon, részben az Auróra közösségi házban bérelt irodában és képzési teremben dolgoznak. Mindannyian kötetlen munkaidőben dolgozunk, ezért számunkra egyszerre fontos a rugalmasság és a fegyelmezettség a munkában. Rendszeresen dolgozunk hétvégi napokon is, ám ezeket az alkalmakat időben egyeztetjük, így lehet előre tervezni.

Félállású oktatásszervező munkatársat keresünk, akinek a fő feladatai a következők:

  • képzések operatív szervezése
  • pályázatírás, dokumentáció, elszámolás, adminisztráció
  • szakmai munkában részvétel, pl. filmklubok szervezése, stratégiai tervezés során segítség, akár képzések tartása alkalmanként

Olyan munkatársat keresünk, aki rendelkezik az alábbi készségekkel, tudással és tapasztalatokkal:

  • tapasztalat közösségi/civil szervezeti munkában
  • precizitás
  • jó időkezelés
  • jó szervezési készség
  • kreativitás
  • csapatmunka
  • angol nyelvtudás

A jelentkezésnél előnyt jelent, de nem elvárás:

  • képzési tapasztalat
  • szervezetfejlesztési tapasztalat
  • pályázatírási tapasztalat

Fizetés: nettó 100.000 Ft/hó (heti 20 óra munkaidő)

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel 2019. december 10-ig a kozeletiskolaja@gmail.com címre.

A kiválasztás folyamata:

  • önéletrajz és motivációs levél beküldése 2019. december 10-ig.
  • személyes interjúk: 2019. december 16. és december 18.
  • elképzelhető, hogy a személyes interjúk után egy kisebb feladatot is kapnak a jelentkezők (ez otthon megírható), határidő: december 20.
  • munkakezdés időpontja: előreláthatóan 2020. január 1.

További információ: kozeletiskolaja@gmail.com