palyazatok.org

Pályázatok – Pályázatfigyelő – Pályázatírás

Kommunikációs csoportvezető álláspályázat

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum Kommunikációs csoportvezető munkatársat keres szentendrei,  Sztaravodai úti telephelyén történő, heti 40 órás munkavégzésre.

A projektről:  a Szabadtéri Néprajzi Múzeum és a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár konzorciuma a múzeumok és könyvtárak szolgáltatásainak és központi módszertani fejlesztéseinek révén a végzettség nélküli iskolaelhagyás csökkentése, a köznevelés eredményességének és hatékonyságának növelése, az egész életen át tartó tanulásban és ismeretszerzésben való részvételhez szükséges alapkompetenciák fejlesztése érdekében indítja el az EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 kódszámú kiemelt projektet.

Elvárások:

Végzettség: Közgazdasági, marketing és/vagy kommunikációs felsőfokú végzettség

Szakmai tapasztalat, egyéb elvárások:

  • Minimum 5 év kommunikációs, marketing/PR területen szerzett szakmai, 1-3 év vezetői tapasztalat
  • Magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretek (MS Office, Adobe Photoshop)
  • Médiapiac átfogó ismerete
  • Piackutatási tapasztalat
  • Online marketing ismeret és tapasztalat
  • Social média ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • büntetlen előélet (sikeres álláspályázat esetén erkölcsi bizonyítványt kérünk)

Előnyt jelent:

  • Középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kulturális, ezen belül múzeumi területen szerzett munkatapasztalat

Készségek:

  • Stratégiai látásmód, lényeglátás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kapcsolatápolás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Rugalmasság, empátia
  • Pontosság, megbízhatóság, határidők betartása és betartatása
  • Rugalmasság
  • Problémamegoldó képesség
  • Együttműködési készség
  • Nagyfokú szervezőkészség
  • Kreativitás
  • Terhelhetőség
  • Jó diplomáciai érzék
  • Delegálási képesség
  • Motiváló képesség
  • Konfliktuskezelő képesség
  • Tanulási képesség, elemző képesség

Feladatok

  • Az EFOP 3.3.3. kommunikációs tevékenységének teljes körű menedzselése
  • Koordinálja és támogatja a projektmenedzser, a projekt szakmai vezető, a kommunikációs munkatársak médiával folytatott kapcsolattartását.
  • Bemutatja és képviseli a projekt társadalmi-gazdasági hasznosságát a nyilvánosság és az érdekcsoportok felé.
  • Menedzseli a Projekt kommunikációs csoportot, a projekttel kapcsolatos megszólalásokat, összehangolja a kommunikációs, PR területek munkáját.
  • Monitorozza a projekttel kapcsolatos megjelenéseket.
  • Kapcsolatot tart a nyomtatott és online sajtó képviselőivel, tájékoztatást nyújt a projekt feladatairól, céljairól, tevékenységéről valamennyi médiumban.
  • Fejleszti a hálózati munkát a médiumokkal.
  • Biztosítja a projekt számára a kommunikációs tervben és az Arculati kézikönyvben előírt módon és formátumban a megfelelő nyilvánosságot és megjelenést (honlap, kiadvány, publikáció, sajtó stb.).
  • Biztosítja, hogy a projekt valamennyi írott publikációjában, bármilyen formában és bármilyen médium útján történik is, az Arculati Kézikönyv előírásainak megfelelő legyen.
  • A projekt saját teljesítésen kívüli kommunikációs, disszeminációs tevékenységeknél a szolgáltatókat, beszállítókat ellenőrzi, magas minőséget követel meg.
  • Irányítja a disszemináció keretében megjelenő kiadványok szerkesztését, ellenőrzi a minőségét, megfelelő nyelvezetét, esztétikus kivitelét biztosítja.
  • Fejleszti a projekt belső kommunikációját.
  • Megfelelő időben tájékoztatja az Irányító Hatóságot, az Emberi Erőforrások Minisztériumát a projekt keretében megvalósuló rendezvények, jelentős események időpontjáról és lehetővé teszi számukra az ezeken való részvételt.
  • Felméréseket, jelentéseket, prognózisokat, jelentéseket készít.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidőben történő, határozott idejű projektmunka, közalkalmazotti kinevezés keretében, 12 hónapos szerződéssel, a meghosszabbítás lehetőségével max. 36 hónapig.
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helyszíne: 2000 Szentendre, Sztaravodai út

A munkavégzés várható kezdete: 2017. szeptember 01.

A projekt időtartama: 36 hónap

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  • aláírt, magyar nyelvű Europass típusú önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok

Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy a közszférában alkalmazandó nyugdíjpolitikai elvekről szóló 1700/2012. (XII. 29.) Korm. határozat 1.6. pontja értelmében a Szabadtéri Néprajzi Múzeum – mint minisztérium irányítása alá tartozó költségvetési szerv – nem létesíthet közalkalmazotti jogviszonyt olyan személlyel, aki a rá irányadó öregségi nyugdíjkorhatárt betöltötte és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt megszerezte. Tekintettel arra, hogy elsődleges szempont a projekt teljes időtartamára vonatkozó foglalkoztatás, kérjük, hogy csak abban az esetben nyújtsák be jelentkezésüket, ha a 2019. szeptember 15-ig az öregségi nyugdíjkorhatárt nem töltik be és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt nem szerzik meg.

A pályázat benyújtási határideje: 2017. augusztus 21.

A pályázatot és a hozzá tartozó dokumentumokat kérjük, az alábbi címre elektronikus formában küldje el: mokk.skanzen@sznm.hu