Az Invitel azért hozta létre az InnoMax Díjat, hogy támogassa a kis- és középvállalatok innovációs törekvéseit és felhívja a figyelmet e cégek fejlesztéseire és erőfeszítéseire. A tavalyi év után idén, már harmadik alkalommal indul el a pályázat. A pályázat célja, hogy bemutassa, nem csak az Invitelre jellemző ez a tökéletességre törekvő hozzáállás, hanem számos vállalkozás sikerét is ez a maximalizmus biztosítja.
Várjuk a KKV szektor innovatív cégeit, hogy mutassák meg ötleteiket, fejlesztéseiket – irányítsuk együtt a reflektorfényt e vállalatok tőkéjére: az előremutató gondolkodásra.
A pályázat célja: Szeretnénk megmutatni, hogy milyen innováció zajlik Magyarországon. Ezért versenyre hívjuk a kis- és középvállalkozásokat, hogy az Invitel InnoMax Díj az innováció hazai seregszemléjévé, fórumává váljon.
Szeretnénk megmutatni, hogy a technikai fejlesztések, az infokommunikáció legjobb szolgáltatásai és alkalmazásai hogyan támogatják az előremutató gondolkodást, hogyan járulnak hozzá ahhoz, hogy a vállalkozások munkatársai ötleteik megvalósítására, érdemi munkájukra koncentrálhassanak.
A pályázat értékelése: 2012 márciusában eredményt hirdet az Invitel InnoMax zsűrije.
Az Invitel INNOMAX díj pályázati feltételrendszere
Az Invitel Távközlési Zrt. (2040 Budaörs, Puskás Tivadar u. 8-10.) idén immár harmadik alkalommal hirdeti meg az InnoMax pályázatot.
Az Invitel fontosnak tartja a korszerű üzleti infokommunikáció elterjedését és a pályázaton keresztül is támogatni kívánja a kis- és középvállalkozások ez irányú innovációs törekvéseit, motiválni a technológiai fejlesztéseiket. Az Invitel az „Invitel InnoMax Díj” megalapításával és odaítélésével is szeretné kifejezni elkötelezettségét az üzleti maximalizmus iránt.
Az Invitel InnoMax Díjat (a továbbiakban: Díj) a szakmai zsűri azoknak a kis- és középvállalkozásoknak ítéli oda, amelyek a 2010. január 1. – 2012. február 21. között az Invitel üzleti infokommunikációs megoldásaira támaszkodva, azokat innovatív módon felhasználva értek el üzleti sikereket.
Részvételi feltételek
A Díj odaítélése nyílt pályázat keretében zajlik. A Díjra pályázhatnak mindazon kis- és középvállalatok, amelyek megfelelnek az alábbi feltételeknek:
- a Pályázó a pályázat benyújtásakor az Invitel előfizetője,
- a cég létszáma 5-250 fő között van, valamint
- a Pályázó vállalati telekommunikációja korszerűsítése érdekében IT fejlesztéseket végzett (pl. internet-, telefon- és adatkommunikációs szolgáltatások, alkalmazások bevezetése, használata, fejlesztése stb.);
- vagy olyan fejlesztést / beruházást végezett, amelyet saját gazdasági társasága életében hasznosnak és sikeresnek ítél meg (pl. ennek eredményeként javult a cég vállalatirányítási rendszere, üzleti versenyképessége, gazdasági, pénzügyi eredménye, a munkatársak közötti információk integráltsága, ügyfelei elégedettsége; hatékonyabbá vált a közös munka a cégen belül vagy az ügyfeleivel);
- vagy olyan találmánnyal, új szolgáltatással, ötlettel jelent meg piacon, amivel jelentős versenyelőnyre tett szert.
Pályázati kategóriák
A pályázatokat az alábbi kategóriákban várjuk:
- I. kategória: az összes foglalkoztatott létszámadata 5-19 fő közötti
- II. kategória: az összes foglalkoztatott létszámadata 20-69 fő közötti
- III. kategória: az összes foglalkoztatott létszámadata 70-250 fő közötti
A pályázat benyújtása
- A Pályázó a www.invitel.hu/innomax címen elérhető rövid űrlap hiánytalan kitöltésével pályázhat. A Pályázó egyidejűleg több pályázatot is benyújthat, amennyiben a Pályázó gazdasági társaságnál 2010. január 1 – 2012. február 21. között több olyan fejlesztés is megvalósult, amelyeket érdemesnek tart a megmérettetésre.
- A pályázat benyújtásának határideje: 2012. február 21.
A jelentkezés alapfeltételei
- A jelentkező mutassa be a részvételi feltételek szerinti innovativitását és az így elért eredményeit. A pályázatban kérjük megjeleníteni, hogy az Invitel szolgáltatásai milyen szerepet játszottak a sikerben.
- A Pályázó a pályázat benyújtásával egyidejűleg hozzájárul ahhoz, hogy az Invitel a Pályázó gazdasági társaság olyan jellegű működéséről, amely összefügg a pályázatban bemutatott eredményeiről riportfilmet, interjút vagy fényképsorozatot készítsen, és azt a Díjjal, illetve szolgáltatásaival kapcsolatos kommunikációjában felhasználja.
- Az InnoMax pályázaton indulhatnak azok a cégek is, akik az elmúlt évben is pályáztak az InnoMax Díjra, akár a régebbi, nem nyertes pályázat újbóli beadásával is.
A díj odaítélésének folyamata
- A szakmai zsűri a részvételi feltételeknek mindenben megfelelő pályázatok közül kiválasztja azokat, amelyeket a benyújtott pályázat alapján érdemesnek tart a Díj elnyerésére. Adott esetben ezen pályázók képviselőit egy személyes beszélgetésre is meghívja.
- A szakmai zsűri dönt a három kategória nyerteséről, melyet a 2012 márciusában sorra kerülő díjátadó gálán hirdeti ki. A gálára előzetesen minden pályázó meghívást kap.
- A pályázattal kapcsolatos eseményeket folyamatosan nyomon követhetik a www.invitel.hu/innomax honlapon.
A szakmai zsűri tagjai
A zsűri elnöke: Zsembery György, az Invitel vezérigazgató-helyettese
A zsűri tagjai:
- Krisán László, a KA-VOSZ Zrt. vezérigazgatója
- Sugár Mihály, a BellResearch vezető tanácsadója
- Dely Tamás, a HVG Kiadó Zrt. tartalmi – és üzletfejlesztési igazgatója
- Orosz Györgyi, a Sanoma Media Budapest Zrt. kommunikációs és networking tanácsadója
A nyertesek díjazása
Mindhárom kategória győztese:
- megkapja az „Invitel InnoMax Díj” emlékplakettjét;
- korlátlan ideig jogosult az „Invitel InnoMax Díj” cím viselésére és annak feltüntetésére;
- megjelenik a Díj ünnepélyes átadásán ahol a sajtó képviselőivel is lehetősége lesz találkozni;
- neve és rövid bemutatása megjelenik az Invitel üzleti megoldásaival kapcsolatos kiadványaiban, honlapján, sajtócikkeiben, egyéb kommunikációs anyagaiban.
A kategória nyertesei a fentieken túl az alábbi anyagi jellegű nyereményben is részesülnek.
- Az I. kategória (5-19 fő) nyertesének részére minden meglévő szolgáltatásán túl vásárolt új Invitel-szolgáltatás értékéből jóváírás, összesen 300.000 Ft értékben
- A II. kategória (20-69 fő) nyertesének részére minden meglévő szolgáltatásán túl vásárolt új Invitel-szolgáltatás értékéből jóváírás, összesen 500.000 Ft értékben
- A III. kategória (70-250 fő) nyertesének részére minden meglévő szolgáltatásán túl vásárolt új Invitel-szolgáltatás értékéből jóváírás, összesen 1.000.000 Ft értékben
A nyeremény igénybevételének feltételei:
- Kizárólag a nyertes gazdálkodó szervezet veheti igénybe a nyereményt, az harmadik félre nem ruházható át.
- A nyereményt a meglévőtől eltérő, új Invitel-szolgáltatás igénybevételére lehet felhasználni, a nyertes gazdálkodó szervezet által már igénybe vett Invitel-szolgáltatás kapcsán nem (pl. a nyeremény nem használható fel az Invitel és a nyertes között hatályban lévő szerződés kompenzációjaként).
- A nyeremény csak a nyertes és az Invitel között az eredményhirdetést követő 6 hónapon belül megkötött, az új szolgáltatás igénybevételére irányuló szerződések esetében a szolgáltatás átadását követő 1 évig használható fel.
Forrás: http://www.invitel.hu/
További cikkek a rovatban
Komplex digitális K+F fejlesztések pályázat – DIMOP Plusz-1.1.2/C-24
Vállalati digitális K+F fejlesztések pályázat – DIMOP Plusz-1.1.2/B-24
Digitális termék-innovációs fejlesztések pályázat – DIMOP Plusz-1.1.2/A-24
Otthonfelújítási Program Lakossági energiahatékonysági beruházások megvalósításához pályázat (ERFA) – KEHOP Plusz-4.1.7-24
Otthonfelújítási Program Lakossági energiahatékonysági beruházások megvalósításához (KA) – Budapest
Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja! pályázat
Demján Sándor Tőkeprogram pályázat – kkv-k számára
Káli Art Inn Szobor pályázat
Pályázat rászoruló gyermekek részére az Apróka Fejlesztőházban történő egy hetes kezelésre
Demján Sándor „1+1” KKV Beruházás-élénkítő Támogatási Program
V. „egy sima – egy fordított” – pályázat kortárs dráma(részlet) fordításra
Közös értékeink program – pályázat civil szervezetek fiatal aktivistái, önkéntesei, tagjai tanulmányútjaira
KKV-k digitalizációjának támogatása kombinált hiteltermék keretében (hitel és vissza nem térítendő támogatás)
Mikro- és kisvállalkozások támogatása a leghátrányosabb helyzetű régiókban, illetve a Szabad Vállalkozási Zónákban
Start a jövőért – a TESCO pályázata helyi projektek támogatására (X)
Több köt össze, mint ami elválaszt -kreatív pályázat középiskolásoknak
Elektromos gépjármű töltőállomások telepítése pályázat
KKV-k innovációs képességének támogatása ( GINOP Plusz 2.1.3-24)
Mindenkinek, aki CSABAI! pályázat
Ne csak nézd! pályázat társadalmi kérdésekkel foglalkozó előadások létrehozására
A Római Akadémia képzőművészeti ösztöndíja pályázat
Pályázat a Pege Aladár parkban elhelyezendő képzőművészeti alkotás tervének és makettjének elkészítésére
Pezsgő design és megjelenés grafikai pályázat
Pályázat kávézó és alkoholmentes italokra specializálódott vendéglátóhelyek támogatására