palyazatok.org

Pályázatok – Pályázatfigyelő – Pályázatírás

Kommunikációs Projektmenedzser állás – Hangvető

A kelet-közép-európai régió kiemelkedő fesztiválszervező, kulturális stratégiai tanácsadó cége, a Hangvető, keresi új munkatársát.

MUNKAKÖR: Kommunikációs Projektmenedzser

MIVEL FOGLALKOZIK A HANGVETŐ?

– hazai és nemzetközi kulturális események, koncertek, fesztiválok szervezése (Budapest Ritmo; Pont Fesztivál, Womex)
– oktatási és fejlesztés programok megvalósítása elsősorban világzenei, népzenei és jazz műfajokban
– kulturális stratégiai tanácsadás
– dokumentumfilmek, rádiós produkciók gyártása
– szerzői jogi menedzsment, zenei képzés

MIK LESZNEK A FELADATAID?

– Kommunikációs koncepciók és kampányok kialakítása
– A kommunikáció projektmanagementje és kivitelezése
– Szövegszerkesztés, szövegalkotás vagy briefelés angolul, magyarul: social media, sajtóközlemények, hírlevelek
– Arculat és brand fejlesztési folyamat irányítása, managelése
– Account management hazai és nemzetközi partnerekkel
– Kommunikációs anyagok (hirdetés, merch, kiadvány, microsite) gyártásának lebonyolítása, ellenőrzése
– Hirdetések szervezése, ellenőrzése
– Rendezvényeken részvétel, helyi szervező támogatása
– Közös munka a kommunikációs csapattal
– Kreatív, önálló, gyors megoldások

KIT KERESÜNK?

– Minimum 2-4 év munkatapasztalatod van kommunikációs kampányok tervezésében és managelésében
– Felsőfokú angol nyelvtudással rendelkezel
– Munkádat precízen végzed, ugyanakkor kreatív gondolkodás jellemez
– Szívesen dolgozol csapatban
– Tudsz feladatot delegálni
– Van már tapasztalatod a kulturális szektorban
– Előny ha van tapasztalatod fesztiválok kommunikációjában

MIT KÍNÁLUNK?

– kreatív csapat, családias légkör
– izgalmas nemzetközi projektek, állandó tanulási lehetőség a zenéről, zeneiparról, esemény- szervezésről
– networking lehetőségek nemzetközi vásárokon és rendezvényeken
– budapesti, központi iroda
– fejlődési lehetőség, sokszínű tevékenységi portfólió
– korrekt bérezés
Munkavégzés helye és ideje:

– Budapest
– heti 40 óra
– próbaidő alatt a munka végzésének helyszíne kötött, utána előzetes megegyezés alapján korlátozottan rugalmas
Ha felkeltettük az érdeklődésed, várjuk a jelentkezésed április 15-ig a hangveto.office@hangveto.hu email címre:

– max. 2 oldalas szakmai önéletrajzzal
– fizetési igény megjelölésével