palyazatok.org

Pályázatok – Pályázatfigyelő – Pályázatírás

Tananyagfejlesztési munkatárs álláslehetőség

A HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség tananyagfejlesztési munkakörbe új munkatársat keres.

A munkakör jellege: határozatlan idejű, teljes munkaidőben.

A munkakör célja
A tananyagfejlesztési munkatárs az export fókuszú képzések tartalmának kialakítását, fejlesztését és ezek digitális megjelenítését végzi elsősorban, de számunkra az is fontos, hogy a külpiaci szakmai területhez is kedvet érezzen, és jól be tudjon illeszkedni az egyre inkább digitálissá váló képzési csapatunkba.

Feladatok

  • moduláris, minősített felnőttképzési export oktatási tevékenység kialakítása (tantermi, online, e-learning);
  • a moduláris oktatási szolgáltatás működtetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása;
  • az oktatási programok, a szükséges kompetencia feltételek, valamint az oktatási tananyagok kialakítása;
  • a Társaság e-learning alapú moduláris oktatási rendszerének arculati megjelenítése;
  • a digitális oktatási tartalmak e-learning rendszerbe fejlesztésében való közreműködés;
  • részvétel az e-learning alapú tananyagok, képzési kurzusok megjelenésében, az e-learning hallgatóival kapcsolatos ügyfélszolgálati feladatok ellátása;
  • javaslattétel a belső szabályozási és folyamatfejlesztési folyamatokra.

Elvárások

  • gazdasági területen megkezdett tanulmány, vagy végzettség;
  • MS Office magas szintű ismerete;
  • módszertani és tananyagfejlesztési tapasztalat;
  • gyors, hatékony és önálló munkavégzés.

Előny

  • gazdasági háttérismeret, külkereskedelmi téren szerzett tapasztalat;
  • angol nyelvismeret;
  • külkereskedelmi vagy, nemzetközi gazdasági kapcsolatok terén szerzett végzettség;
  • pedagógus, andragógus végzettség;
  • oktatásszervezői tapasztalat;
  • digitális (e-learning) alapú oktatás-szervezési tapasztalat;
  • digitális oktatási tartalom (e-learning) fejlesztési kompetencia;
  • digitális vizuális tartalom (animáció) készítési kompetencia.

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • kihívásokkal teli feladatkört;
  • fejlődési lehetőséget;
  • versenyképes bért;
  • rugalmas munkavégzést;
  • mindig vidám, fiatalos, dinamikus csapatot;
  • béren kívüli juttatásokat.

Szükséges nyelvtudás: Angol nyelvismeret

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Jelentkezni e-mailben, önéletrajz megküldésével a hr@hepa.hu e-mail címen lehetséges.